LOGO STRONY

Fotorelacja - promocja książki w Murowanej Goślinie

2017-11-15

drukuj


W dniu 10 listopada 2017 r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy im. Bonawentury Graszyńskiego w Murowanej Goślinie odbyła się promocja książki pt. „Radzim. Gród i wieś nad Wartą”.

W tym dniu po raz pierwszy zaprezentowano publicznie nową publikację Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy wydaną z pomocą finansową Gminy Murowana Goślina i Gminy Oborniki. W pracy naukowej liczącej ponad 500 stron, bogato ilustrowanej, opisano dzieje Radzimia położonego nad Wartą w odległości około 25 km od centrum Poznania w kierunku północnym. Wydarzenie to było okazją do spotkania autorów książki z innymi badaczami dziejów Wielkopolski, przedstawicielami władz powiatowych i gminnych, nauczycielami miejscowych szkół i miłośnikami historii.

Jest nam ogromnie miło poinformować, że publikacja cieszy się dużym zainteresowaniem, za dowód tego można uznać pełną salę uczestników promocji oraz dużą liczbę sprzedanych egzemplarzy pracy.

Tych z Państwa, którzy chcieliby jeszcze wziąć udział w promocji książki, zapraszamy serdecznie 17 listopada 2017 r. na godz. 12.00 do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy im. Antoniego Małeckiego w Obornikach.

 

 

 

 

fot. S. Tomczyk